Wie is wie bij Regionaal Landschap Leie en Schelde?

Ons team staat voor je klaar en helpt je graag verder. Neem gerust contact met ons op!

Ons team

Stijn Vandamme

Coördinator

stijn.vandamme@rlleieschelde.be
+32 (0)492 18 48 97

Janne Tjampens

Landschap & Biodiversiteit

janne.tjampens@rlleieschelde.be
+32 (0)479 46 09 15

Jan Vande Walle

Bomenplanner

jan.vandewalle@rlleieschelde.be
+32(0)473 73 45 81

Tim Desmet

Communicatie

tim.desmet@rlleieschelde.be
+32 (0) 499 26 09 17

Johan Vandenberghe

NME

johan.vandenberghe@rlleieschelde.be
+32 (0)472 59 24 05

Foeke Van Weverberg

Landschap

foeke.vanweverberg@rlleieschelde.be
+32 (0)493 65 17 44

Viktoriia Pytucha

Administratie en Boekhouding

viktoriia.pytucha@rlleieschelde.be
+32 (0)56 23 49 54

Tim Maebe

Coördinator Blue Deal

tim.maebe@rlleieschelde.be

Misschien vind je dit ook interessant: